• SOLAR CONTROLLER
 • Tracer Dream Series
 • Tracer Dream Series

за нас она што е следно?

Вухан Welead С & Т копродукции, Ltd е интегриран соларна енергија компанија специјализирана во R & D, производство и маркетинг контролори соларни задолжен во Вухан, Кина. Компанијата е CE, ROHS и IEC регистрирани.

Со регистрирано бренд LDSOLAR, нашите главни елементи вклучуваат PWM соларни контролори која е претставена од страна на земјиште Сон серија и Скај Сон серија.

Научи повеќе
 • fwwefcxbv4
 • главните производи

  Повеќе

  Техничка поддршка

  Ние сите знаеме колку фрустрирачки тоа може да биде да има проблем, а не ја добие поддршката што заслужуваат. поддршка на клиентите е наш највисок приоритет! Нашиот стручен тим е тука да ви помогне и ние се стремиме да се обезбеди најдобра поддршка. Ако имате проблем со кој ќе го испита и да се најде решение ...
  научи повеќе
  WhatsApp Online Chat !