• SOLAR CONTROLLER
 • Tracer Dream Series
 • Tracer Dream Series

për ne ajo që është e ardhshme?

Wuhan Welead S & T Co., Ltd është një kompani e integruar të energjisë diellore të specializuara në R & D, prodhimin dhe marketingun e kontrollorëve të ngarkuar diellore në Wuhan të Kinës. Kompania është CE, RoHS dhe IEC regjistruar.

Me LDSOLAR markë e regjistruar, artikujt tonë kryesore përfshijnë kontrollorët PWM diellore e cila është e përfaqësuar nga Land Dream Seria dhe Sky Dream Seria.

Mëso më shumë
 • fwwefcxbv4
 • produktet kryesore

  më shumë

  Mbeshtetje teknike

  Ne të gjithë e dimë se si mund të jetë frustruese për të ketë një problem dhe jo të marrë mbështetjen që ju meritoni. Mbështetja e klientit është prioriteti ynë më i lartë! Ekipi ynë i ekspertëve është këtu për t'ju ndihmuar dhe ne përpiqemi për të siguruar mbështetje më të mirë. Nëse ju keni një problem ne do të hetojë atë dhe për të gjetur një zgjidhje ...
  Mëso më shumë
  WhatsApp Online Chat !