Rreth nesh

Ynë-fabrikë

Wuhan Welead S & T Co., Ltd është një kompani e integruar të energjisë diellore të specializuara në R & D, prodhimin dhe marketingun e kontrollorëve të ngarkuar diellore në Wuhan të Kinës. Kompania është CE, RoHS dhe IEC regjistruar.

Me LDSOLAR markë e regjistruar, artikujt tonë kryesore përfshijnë kontrollorët PWM diellore e cila është e përfaqësuar nga Land Dream Seria dhe Sky Dream Seria, MPPT kontrollorëve të diellore e cila është e përfaqësuar nga Tracer Dream Seria dhe Tracer Dream N Series.

Ne përpiqemi për të hulumtimit teknologjisë së re në sistemin diellor. Kohët e fundit ne kemi vënë jashtë kontrollues PWM me 32 bit CPU, duke bërë të mundur kontrolluesit për të punuar më të shpejtë dhe të qëndrueshme. Kjo është një teknologji më kryesorja ndër prodhuesit kontrollues kineze.

Ne të çojë diellore, për një të ardhme më të gjelbër.

Për të siguruar që ju të keni një përvojë të mirë në duke përdorur kontrollues tonë, ne kemi miratuar më i ri standarde testi EN62109-1, 62109-2 dhe sistemit të menaxhimit të cilësisë së ISO9001 për test brendshëm dhe të jashtëm të kontrollit të cilësisë.

Produktet tona jo vetëm pervail në tregun e atdheut nën nxitjen e zyrës shitjes prej nesh, por edhe të fitojë popullaritet të gjerë në Azinë Jug-Lindore, Lindja e Mesme, Amerikën e Jugut, Afrikë dhe Evropë.

OEM dhe ODM shërbim është në dispozicion, bazuar në besimin reciprok, ne përpiqemi për të kërkuar një situatë të favorshme me ju. Ju jeni gjithmonë të mirëpritur të na vizitoni në lehtësinë tuaj.

Ne të çojë diellore, për një të ardhme më të gjelbër.


WhatsApp Online Chat !