LD2410C 10A PWM Solar Kontrolluesi

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  parametrat ngjashme

  Produkt Tags

  Land Dream Series (LD në të shkurtër) është një controller.It ekonomike dhe tradicionale PWM diellor nuk mund të zgjasë jetën e shërbimit të baterisë, por gjithashtu të sigurojë mbrojtjen e nevojshme mbi të gjithë sistemin. Ne vet dizajn opinion patent.The butonat e saj dyshe dhe ekran LCD të ju tregojnë parametrat e punës të të gjithë sistemit, të qartë dhe të kuptueshme. Kjo seri është aplikuar gjerësisht në sistemin diellor në shtëpi, sinjal të trafikut, sistemit të ndriçimit diellor, etj

  TIPARET:

  1.automatic identifikuar tensionin e sistemit, plotësisht në përputhje me 12V / 24V

  2.LCD shfaqur dhe funksionimin dyfishtë butonin e ndërfaqes njeri-makinë.

  3.3 Faza Mënyra PWM akuzuar: Bulk, Boost, Float.

  4.Load Mënyra kontrollit: mode Sensor, mode Time, shkarkuese mënyrën kapacitet të kufizuar.

  5.Operation funksion log: Llogaria Ngarkimi dhe shkarkimi amper orë e sistemit ditët e punës, kohët e HVD, kohët e LVD dhe kohët e mbi mbrojtjen e tanishme.

  kompensimi 6.Accurate temperatura, ajo automatikisht mund të strehojë tension akuzuar në bazë të temperaturës së mjedisit, duke optimizuar për jetë të gjatë e baterisë.

  MBROJTJE ELEKTRONIKE:

  1.PV kundërt mbrojtjen polarizimit

  2.PV mbrojtje qark të shkurtër

  mbrojtja 3.Thunder

  4.Battery mbingarkuar mbrojtje

  5.Battery mbi mbrojtjen e shkarkimit

  6.Battery kundërt mbrojtjen polarizimit

  Mbrojtja mbingarkesë 7.Load

  8.Load mbrojtje qark të shkurtër


 • Previous:
 • Next:

 • mënyrë

  LD2410C

  Tensioni i Sistemit

  12 V / 24V

  Max. Voltage Input i panelit diellor

  55V

  Vetë-konsumi

  ≤12mA

  Max. ngarkuar aktuale

  10A

  Max. shkarkimin e tanishme

  10A

  LVD

  12Vsystem11.0V Adj 11.0 ... .12V × 2 24V

  LVR

  12Vsystem12.6V Adj 12.6 ... .13V × 2 24V

  Float Voltage

  12Vsystem13.8V Adj 13.0 ... .14V × 2 24V

  Boost akuzuar

  12Vsystem14.4V × 2 24V Battery Voltage më pak

  se 12Vstart nxitje akuzuar 2 orë

  Battery Mbi Mbrojtja Voltage

  16.5V

  Mbrojtja Connection Reverse

  po

  Load Mbi mbrojtjen e tanishme

  Po, çdo dy minuta rifillojë edhe

  Charge Lloji

  PWM

  Temperatura Kompensimi

  Sistemi 12 V shkallë -24mV / Celsius x 2 24V

  Temperatura të punës

  -20Celsius shkallë - + 50Celsius shkallë

  Scale terminal

  28-10AWG

  klasën papërshkueshëm nga uji

  IP32

  madhësi

  168 cm 92 x 41.5mm

  Pesha neto

  320g

  paketë

  40pcs / ctn

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !