TD2310 30A MPPT diellore ngarkuar kontrollues

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  parametrat ngjashme

  Produkt Tags

  Gjurmues Dream Series (TD në short) miraton MPPT technology.It-së u zhvillua edhe nga 32 bit CPU, pra stabiliteti dhe shpejtësia mund të guaranteed.Based në teknologjinë sinkron ndreqës, efikasiteti transferimin e qark mund të rritet deri në 98% dhe Pmax ndjekja saktësinë deri në 99.5%. Pra, MPPT jonë mund gjurmë Pmax saktë në kohën më të shkurtër, edhe kur rrezet e diellit ndryshon me shpejtësi. Ajo mund të përkryer të trajtojë moti ekstrem apo rrezet e diellit të dobët.

  TIPARET:

  1.32 bit CPU kombinuar me teknologji të përparuar MPPT, të shpejtë dhe të qëndrueshme rrugën e duhur Power Point maksimale, ndjekja e saktësisë 99,5%.

  2.Adopt Synchronous pastrues Technology, të përmirësojë ndjeshëm transferimit efikasitetin e qark, maksimumi 98%.

  identifikimi dhe ndjekja 3.Accurate multi pik funksion power point.

  4.PV array funksion të kufizuar input pushtet, për të siguruar që kontrolluesi nuk te trupezuar me mbeshtjelljen operacion nën asnjë kusht.

  5.12V / 24V DC Automatik identifikuar tensionin e sistemit.

  6.Sealed, Gel, përmbytur procedurën e përzgjedhjes bateri.

  7.Load kontrollit mode: Mënyra Sensor, mode Koha

  8.Operation funksion log: Llogaria Ngarkimi dhe shkarkimi amper orë e sistemit ditët e punës, kohët e HVD, kohët e LVD dhe kohët e mbi mbrojtjen e tanishme.

  kompensimi 9.Accurate temperatura, ajo automatikisht mund të strehojë tension akuzuar në bazë të temperaturës së mjedisit, duke optimizuar për jetë të gjatë e baterisë.

  10.Patented madhe-diametër me 25mm2, lidhës kuqezi dalluar pol pozitiv dhe negativ shmangur operacion të gabuar.

  MBROJTJE ELEKTRONIKE:

  1.PV kundërt mbrojtjen polarizimit

  2.PV mbi mbrojtjen e tensionit

  3.PV mbrojtje të kufizuar aktuale

  4.PV mbrojtje qark të shkurtër

  mbrojtja 5.Thunder

  6.Battery mbingarkuar mbrojtje

  7.Battery mbi mbrojtjen e shkarkimit

  8.Battery kundërt mbrojtjen polarizimit

  Mbrojtja mbingarkesë 9.Load

  10.Load mbrojtje qark të shkurtër

  11.Over Mbrojtja Temperatura


 • Previous:
 • Next:

 • mënyrë

  TD2310

  Tensioni i Sistemit

  12 V / 24V

  PV Max Voltage Input

  100V

  PV Max Fuqia Input

  12 V 390W; 780W 24V

  Vetë-konsumi

  ≤25mA

  Max tarifimit aktuale

  30A

  Max shkarkimeve aktuale

  30A

  LVD

  11.0V Adj 9V ... .12V; × 2 / 24V

  LVR

  12.6V Adj 11V ... .13.5V; × 2 / 24V

  Float Voltage

  13.8V Adj 13V ... .15V; × 2 / 24V;

  Boost Voltage

  14.4V; x 2 / 24battery tension

  më pak se 12.6v 2hours restart rritin

  Battery Mbi Mbrojtja Voltage

  16.5V; x 2 / 24V

  Mbrojtja Connection Reverse

  po

  Load Mbi mbrojtjen e tanishme

  Po, çdo 30s auto rinisni përsëri

  Controller Mbi Mbrojtjen Temperatura

  po

  tarifimi Lloji

  MPPT

  Temperatura Kompensimi

  -24mV / ℃ për 12Vsystem; x 2 / 24V; x 4 / 48V

  Temperatura të punës

  -20 ℃ - + 55 ℃

  shkallë Terminalet

  16mm2

  klasën papërshkueshëm nga uji

  IP32

  madhësi

  200 × 183 × 54mm

  pesha e re

  1.2kg

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !