Контактирајте нас

Вухан Велеад С & Т Цо., Лтд

0086-27-84792636

Факс: 0086-27-84796589

Канцеларија Додај: НО.1005, 10. спрат Блок Б Фортуна Трг Но.16, Лиие пута Економски и технолошки развој зоне Вухан Кина

Фабрика додали: а област 2Ф. Но.6 ЦХАНГЈИАНГ пута економски и технолошки развој зоне Вухан Кина  

Одељење продаје

зкц1    Веи Лиао,

зкц1    ВеЦхат, ВхатсАпп: +86 18627759877

зкц1    Email: sales105@ldsolar.com

зкц1    Мобиле: +86 186 2775 9877

Након продаје

зкц1    мр Чен

зкц1    Тел: +86 027-84796589 -8008

Техничка подршка

зкц1    мр Он

зкц1    Е-маил: тецхницал@лдсолар.цом

зкц1    Тел: +86 027-84796589 -8005


WhatsApp Online Chat !